Veľa zákazníkov sa nás pýta, čo je to SOFORT. Ide o bežný online prevod, ktorý používate pri online platbách. SOFORT v sebe integruje všetky bežné online platby slovenských bánk ako TatraPay, SporoPay, VUBPay a pod. Ak ste zvyknutí napríklad platiť pomocou TatraPay, alebo inej online platobnej metódy, vyberte si SOFORT banking. Združuje väčšinu online bankových systémov.

Aké výhody má SOFORT Banking?

Ako už hovorí samotný názov tohto spôsobu platby v nemčine, ide o okamžitý (sofort = okamžite) prevod. Pri ňom nedostaneme peniaze od Vás o týždeň alebo o 2 dni, ale hneď. Čím skôr máme peniaze, tým skôr vieme tovar pripraviť a expedovať. A vďaka rýchlejšiemu otáčaniu peňazí si nemusíme požičavať tak často od bánk a teda vieme ušetriť. Vďaka tomu Vám vieme pri tomto spôsobe platby poskytnúť zľavu.

V Bestcene sa neustále vďaka Vám zdokonaľujeme v starostlivosti , poskytovaných službách, rozširujeme sortiment a neustále zlepšujeme ceny. Jednou z týchto služieb je aj SOFORT banking ktorý prináša nasledovné benefity:

  • združuje väčšinu online platobných systémov slovenských bánk
  • urýchľuje prevod peňazí
  • umožňuje Vám poskytovať dodatočnú zľavu 1%
  • zlepšuje logistiku = napomáha k rýchlejšiemu dodaniu tovaru
  • maximálna bezpečnosť platby. Pri SOFORT platbe používate svoj internet banking priamo na stránke Vašej banky.
  • nie je potrebná žiadna registrácia

Logo - Tatrabanka 1

Neváhajte a využite aj Vy našu službu s ktorou ušetríte.

Pri online nákupe postačí zvoliť SOFORT Banking ako možnosť platby a dôjde k automatickému presmerovaniu k zabezpečenému platobnému formuláru. Údaje o prevode budú automaticky prevzaté, je potrebné už iba vybrať banku a zadať obvyklé prístupové údaje k internet bankingu. Na záver potvrdiť prevod zadaním autorizačného kódu. Údaje sa na online bankový účet prenášajú zašifrované. Internetový obchodník dostane v reálnom čase potvrdenie o zadaní príkazu na úhradu v rámci internet bankingu a môžeme tak objednávku okamžite spracovať a odoslať.