Dôvera sa nedá vynútiť ani kúpiť a je vratká. Vieme, že budovanie dôvery trvá čas a jej budovanie je našou každodennou prácou. V dobrom i zlom. Sme presvedčení, že Vaša dôvera je odrazom našich služieb. Sme firma 21.storočia plne orientovaná na zákazníka a naše výsledky nám potvrdzujú, že ju vedieme dobre. Svedčia o tom certifikáty nezávislých autorít, samotné hodnotenia zákazníkov ako i naše obchodné výsledky.

Nezávislé certifikáty

Na základe hodnotení zákazníkov sme získali viacero zákazníckych certifikátov a vďaka systematickej práci sa nám ich darí udržať. Certifikáty odrážajú spokojnosť zákazníkov s našimi službami.

Pár štatistík

Počet objednávok

7004

Počet reklamácií

278

Priem.doba dodania:

1.4 dňa

Na trhu

1 rok

* ku 1.7.2015 za predch. rok

Hodnotenia našich zákazníkov

“Musel som reklamovať mobil a bol som mimoriadne milo prekvapený, že to netrvalo 30 ani 14 ani 7 dní… Do troch dní som mal reklamáciu vyriešenú, čo je na slovenské podmienky pre mňa neoceniteľné.” Jozef M.
“Kúpila som si SAMSUNG Galaxy S5 a na druhý deň doobeda mi klopal kuriér na dvere. Neskutočná spoľahlivosť. ” Petra S.

viac recenzií

Obchodné výsledky

Sme obchodná firma a odrazom kvality našej práce je okrem komunity dlhodobo spokojných zákazníkov aj náš obchodný výsledok. Pozrite sa na náš rast predaja a s ohľadom na sezónnosť sami posúďte.

Čo pre zákazníkov robíme?

  • najnižšia cena v SR*
  • doprava zdarma
  • dodanie na druhý pracovný deň
  • výkup starého spotrebiča na kredit

Intenzívne s Vami komunikujeme

Nemôžete sa dovolať, je obsadené a nikto sa Vám doteraz neozval? Písal/-a ste včera ráno e-mail a je to bez reakcie? Dnes mala prísť zásielka, je takmer polnoc a stále nič nemáte? Sľúbili sme Vám dodanie do 24 hodín v zmysle obch. podmienok a stále nič?

Tak to sa Vám asi nestalo u nás. A …ak sa Vám to náhodou aj nešťastnou náhodou stalo, bolo to vždy s hlbokým ospravedlnením smerujúcim k okamžitej náprave a iným benefitom pre Vás. Aj my sme len ľudia a tým sa to občas stáva:-). Aby sme s Vami lepšie komunikovali, intenzívne využívame okrem telefónu a emailov i sociálne siete tak, aby sme Vás zbytočnosťami nerušili. Na tieto účely máme vlastný blog, kde Vás informujeme o niektorých detailoch nášho fungovania, o našich službách a o otázkach na ktoré sa často pýtate.

Našou hlavnou motiváciou je nájsť riešenie pre každého nášho zákazníka a preto inovujeme služby neustále.

* svojim zákazníkom poskytujeme najnižšiu cenu spomedzi overených Internetových obchodov, ktoré majú dobré meno a tovar ihneď skladom