Vážení zákazníci.

 

Spoločnosť BESTCENA by aj Vám chcela srdečne poďakovať. Aj vďaka Vám sa nám podarilo získať prestížne ocenenie v ankete Shop Roku 2015, ktoré každoročne udeľuje portál Heureka.sk. Vaše hlasy a celoročné recenzie rozhodli o víťazoch v kategóriách v ktorých ocenili tie najkvalitnejšie a najpopulárnejšie e-shopy.

 

att-lte-new

 

Vďaka Vám sme obsadili v kategórií Mobily a GPS 2. miesto. Pre našu spoločnosť BESTCENA tento certifikát znamená záväzok voči Vám. Našim cieľom je snaha sa neustále zlepšovať a dosiahnuť spokojnosť našich zákazníkov. Veríme, že neustálym zvyšovaním Vašej spokojnosti, v budúcom roku dosiahneme ešte lepšie výsledky.

 

att-lte-new

 

Je pre nás dôležité, aby sme našim súčasným aj budúcim zákazníkom prinášali vysokú kvalitu a spokojnosť s našimi službami. A spolu s dobrou cenou, dostupnosťou produktov a starostlivosťou o zákazníka sme veľmi inovatívni v poskytovaných službách, pretože náš obchod riadite VY – naši zákazníci. Vážime si Vašu priazeň a urobíme maximum, aby značka BESTCENA bola aj naďalej synonymom kvality.

 

Ďakujeme.
Vaša BESTCENA.